KONST / Litografier / Litografier 15229462
nr 1522 9462
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, Oramade lösa blad. Signerad, numrerad 200-upplaga. Bladets mått: 44x63 cm, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:02:00
16/2 13:59:18